Weegie Hink Ae That? Presents: Nae Bother!

No more showings

Comedy
The Weegie boys are back again after two consecutive sellout runs at the fringe! They can't wait to go mental in the capital with an even bigger and bamier show than the last! From sketches aboot grannies fae Govan to songs aboot aw things Scottish, come see these wee comical dafties dae what they dae best! Fast-paced, witty comedy with clever twists on Scottish culture! The Weegie Quartet will have ye creasing yersel from start to finish! So Weegie Hink Ae That? Aye! Nae Bother pal!

0bffe0fe3983719c5eeb5c5087efdc000aa13478 square 150

theSpace @ Niddry St
  • 21:55, Fri 02 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Sat 03 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Sun 04 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Mon 05 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Tue 06 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Wed 07 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Thu 08 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Fri 09 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 21:55, Sat 10 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Mon 12 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Tue 13 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Wed 14 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Thu 15 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Fri 16 Aug 2019 (Price: £10.0)
  • 22:15, Sat 17 Aug 2019 (Price: £10.0)